korporacjacena
1 km taryfa 1
telefonuwagi
Sezam Taxi226222222
Ursyn Taxi2,20194 66
228555555
Izba Gospodarcza Właścicieli Prywatnych Taksówek Osobowych226384408
Muranów Taxi226368000
Taxi Wilga226733333
Mokotów taxi226514444
Nowa Taxi2,00196-87
Korpo Taxi2,40196-24
Taxi Plus2,00196-21
196-85
Bayer Taxi1,50196-67także "przewozy osób", samochody różne
Ele Taxi2,40228111111obsługuje PKP Warszawa Centralna, PKS Warszawa Zachodnia, lotnisko Okęcie
Glob CAB Taxi1,80196-68przewozy osób taxi
Atu Taxi1,20227444444także "przewozy osób"
Kopernik Taxi226723223
Stowarzyszenie Taksówkowe W-wa501492561
Wawa Taxi2,20196-44też kierowcy bez licencji "przewozy osób
Wilanów Taxi228587755
Delta Taxi2,40604874046
Trans Taxi196-29
Top Taxi 2,20196-64
Omega Taxi1,40222454545także przewozy osób
Super Taxi2,00196-22
196-61
obsługuje lotnisko Okęcie
Extra Taxi1,60196-83
Orlik Taxi226710101
EkoCab1,20226442222i przewozy osób
MEGA Taxi2,00226962222przewozy osób
Grosik Taxi1,60226464646
501464646
różne samochody, też kierowcy bez licencji "przewozy osób
Sąsiad Taxi226383333
Grochów Taxi226101065
ME.RC Taxi2,40226777777tylko Mercedesy
Volfra Radio Taxi1,60196-25różne marki samochodów
Euro Lux Taxi1,60196-62
196-66
Tarchomin Taxi2,00228113397stoją Myśliborska
Transfer Taxi226442234
Gold Taxi2,00196-88przewozy osób taxi
MPT2,40191-91
Taxi Partner1,60196-69
Halo Taxi2,40196-23współpracują z OK Taxi
Express Taxi 2,00196-63
O.K- TAXI2,40196-28współpracują z Halo Taxi
Tele Taxi 2,00196-27różne samochody, też kierowcy bez licencji "przewozy osób"
City Warsaw1,80194-59
Reduta Taxi228770000
Sawa Taxi 2,40226444444Obsługuje lotnisko Okęcie i PKP dw.Centralny
Echo Taxi602879412
Centax226523601
Marion Taxi226146426
Damel Taxi2,00196-26
Kometa Taxi228532488
Kolor Taxi 20012,00501140554
Żółta Taxi228633333

Kalendarz

Usługi taksówkowe świadczone są 24 godz., 7dni w tygodniu, 365(366) dni w roku.

BLOK PRAWY

PUSTY TEKST

Nuncsed sed conseque a at quismodo tris mauristibus sed habiturpiscinia sed. Condimentumsantincidunt dui mattis magna intesque purus orci augue lor nibh.

Continue Reading »