Imię i nazwisko *:

Adres email:

Zaznacz temat w jakim chcesz nawiązać kontakt:
temat "prywatna sprawa" służy do korespondencji, kiedy żaden inny temat nie pasuje do zadawanego pytania

Kod/hasło (jeśli dostałeś/aś) temat zostaw pusty

Wiadomość:

Zanim wciśniesz "wyslij":

  • nazwisko nie jest wymagane, ale zawsze jak jest imię, to ładniej wiadomośc wygląda, a jak jest imię z nazwiskiem to trochę inaczej traktujemy wiadomość
  • zaznaczając temat, zdecydowanie szybciej otrzymasz wiadomość zwrotną
  • email jest wymagany, bo na jaki adres wyslemy odpowiedź ?
  • wybrane osoby otrzymały hasło na wizytówce lub ustnie, ustawiona jest dla nich odpowiedź/komunikat która przychodzi natychmiast, wciśnij "wyślij" i sprawdź swoją skrzynkę w ciągu 1-2 minut
  • Nie rozsyłamy spamu, nie nękamy, nie wysyłamy niechcianej korepondencji, bo znamy doskonale artykuł 190a kodeksu karnego, adres email wykorzystujemy tylko do wymiany rzeczowej korespondencji na temat tej strony. Wystarczy wyraźnie napisać, że "nie chcę..." i krótko uzasadnić i adres natychmiast kasujemy.
  • Jeśli masz zamiar podać email służbowy chwilę się zastanów, czy Twój pracodawca nie będzie miał nic przeciwko. Pamiętaj! skrzynka email jest własnością pracodawcy ze wszystkimi tego konsekwencjami!


WPISZ 3 CZERWONE LITERY BEZ SPACJI:

Żądanie usunięcia danych osobowych

Nasze dane są przetwarzane w wielu miejscach. Zawsze na każdej stronie, każdy administrator musi umożliwić mozliwość usunięcia danych.

Czytaj dalej »

Najwięcej problemów z adresowaniem

najwięcej problemów jest z adresowaniem kopert. Elektronika nie wyparła jeszcze papierowej korespondencji. Często potrzeba jest wysłania listu papierowego za pomocą operatora pocztowego.

Poczta Polska oferuje przesyłki pocztowe kilku przedziałach wagowych.

pusty link