korporacjacena
1 km taryfa 1
telefonuwagi
Sawa Taxi 2,40226444444Obsługuje lotnisko Okęcie i PKP dw.Centralny
O.K- TAXI2,40196-28współpracują z Halo Taxi
Halo Taxi2,40196-23współpracują z OK Taxi
Taxi Wilga226733333
Euro Lux Taxi1,60196-62
196-66
Centax226523601
Extra Taxi1,60196-83
MPT2,40191-91
Sezam Taxi226222222
Korpo Taxi2,40196-24
Glob CAB Taxi1,80196-68przewozy osób taxi
Ursyn Taxi2,20194 66
228555555
Damel Taxi2,00196-26
Bayer Taxi1,50196-67także "przewozy osób", samochody różne
Żółta Taxi228633333
Atu Taxi1,20227444444także "przewozy osób"
Reduta Taxi228770000
Tarchomin Taxi2,00228113397stoją Myśliborska
Kometa Taxi228532488
Nowa Taxi2,00196-87
Gold Taxi2,00196-88przewozy osób taxi
Taxi Plus2,00196-21
196-85
Marion Taxi226146426
Tele Taxi 2,00196-27różne samochody, też kierowcy bez licencji "przewozy osób"
Sąsiad Taxi226383333
Muranów Taxi226368000
Transfer Taxi226442234
ME.RC Taxi2,40226777777tylko Mercedesy
Taxi Partner1,60196-69
Wawa Taxi2,20196-44też kierowcy bez licencji "przewozy osób
Top Taxi 2,20196-64
Super Taxi2,00196-22
196-61
obsługuje lotnisko Okęcie
Wilanów Taxi228587755
Express Taxi 2,00196-63
Kopernik Taxi226723223
Stowarzyszenie Taksówkowe W-wa501492561
Echo Taxi602879412
Mokotów taxi226514444
Kolor Taxi 20012,00501140554
Izba Gospodarcza Właścicieli Prywatnych Taksówek Osobowych226384408
Delta Taxi2,40604874046
Grosik Taxi1,60226464646
501464646
różne samochody, też kierowcy bez licencji "przewozy osób
EkoCab1,20226442222i przewozy osób
Grochów Taxi226101065
Orlik Taxi226710101
Trans Taxi196-29
City Warsaw1,80194-59
MEGA Taxi2,00226962222przewozy osób
Volfra Radio Taxi1,60196-25różne marki samochodów
Ele Taxi2,40228111111obsługuje PKP Warszawa Centralna, PKS Warszawa Zachodnia, lotnisko Okęcie
Omega Taxi1,40222454545także przewozy osób

Kalendarz

Usługi taksówkowe świadczone są 24 godz., 7dni w tygodniu, 365(366) dni w roku.

BLOK PRAWY

PUSTY TEKST

Nuncsed sed conseque a at quismodo tris mauristibus sed habiturpiscinia sed. Condimentumsantincidunt dui mattis magna intesque purus orci augue lor nibh.

Continue Reading »