korporacjacena
1 km taryfa 1
telefonuwagi
Marion Taxi226146426
Sezam Taxi226222222
Glob CAB Taxi1,80196-68przewozy osób taxi
Ele Taxi2,40228111111obsługuje PKP Warszawa Centralna, PKS Warszawa Zachodnia, lotnisko Okęcie
ME.RC Taxi2,40226777777tylko Mercedesy
Bayer Taxi1,50196-67także "przewozy osób", samochody różne
Wawa Taxi2,20196-44też kierowcy bez licencji "przewozy osób
City Warsaw1,80194-59
Taxi Wilga226733333
Sawa Taxi 2,40226444444Obsługuje lotnisko Okęcie i PKP dw.Centralny
Express Taxi 2,00196-63
Omega Taxi1,40222454545także przewozy osób
Atu Taxi1,20227444444także "przewozy osób"
Transfer Taxi226442234
Kolor Taxi 20012,00501140554
Korpo Taxi2,40196-24
MEGA Taxi2,00226962222przewozy osób
Żółta Taxi228633333
Delta Taxi2,40604874046
Orlik Taxi226710101
Wilanów Taxi228587755
Mokotów taxi226514444
Grochów Taxi226101065
Taxi Plus2,00196-21
196-85
Tarchomin Taxi2,00228113397stoją Myśliborska
Top Taxi 2,20196-64
MPT2,40191-91
Stowarzyszenie Taksówkowe W-wa501492561
Reduta Taxi228770000
Kopernik Taxi226723223
Sąsiad Taxi226383333
Halo Taxi2,40196-23współpracują z OK Taxi
Izba Gospodarcza Właścicieli Prywatnych Taksówek Osobowych226384408
Volfra Radio Taxi1,60196-25różne marki samochodów
Trans Taxi196-29
Damel Taxi2,00196-26
Muranów Taxi226368000
Ursyn Taxi2,20194 66
228555555
Grosik Taxi1,60226464646
501464646
różne samochody, też kierowcy bez licencji "przewozy osób
Euro Lux Taxi1,60196-62
196-66
Super Taxi2,00196-22
196-61
obsługuje lotnisko Okęcie
EkoCab1,20226442222i przewozy osób
Taxi Partner1,60196-69
Echo Taxi602879412
Extra Taxi1,60196-83
Kometa Taxi228532488
O.K- TAXI2,40196-28współpracują z Halo Taxi
Tele Taxi 2,00196-27różne samochody, też kierowcy bez licencji "przewozy osób"
Gold Taxi2,00196-88przewozy osób taxi
Nowa Taxi2,00196-87
Centax226523601

Kalendarz

Usługi taksówkowe świadczone są 24 godz., 7dni w tygodniu, 365(366) dni w roku.

BLOK PRAWY

Tekst prawy 3

Nuncsed sed conseque a at quismodo tris mauristibus sed habiturpiscinia sed. Condimentumsantincidunt dui mattis magna intesque purus orci augue lor nibh.

Continue Reading »